23. května 2017 //

Přežít! Chcete i vy?

Od poloviny loňského roku najdete na stáncích zcela nový časopis s názvem Přežít. Vydává ho vydavatelství Extra Publishing a mužům přináší rady, návody a články nejen o tom, jak zůstat na živu, ale také o zbraních a prostředcích k sebeobraně či přežití v přírodě a městě. Je ideálním společníkem pro ty, kteří přemýšlí o osobní bezpečnosti a chtějí znát tipy, jak se bránit v konkrétních rizikových situacích či získat přehled o outdoorových a výstrojních novinkách.

A tento, na našem trhu, netradiční časopis jsme měli za úkol představit návštěvníkům leteckého dne v Čáslavi. Během dne otevřených dveří 21. taktické základny letectva jsme v areálu zbudovali stánek. Bojovali jsme s nepříznivým počasím, a především větrem, a tak jsme využili i rady právě z tohoto časopisu. Po zdokonalení našeho zázemí jsme vítali návštěvníky, kterým jsme zdarma rozdávali výtisky časopisu a dodali jim o měsíčníků základní informace.

Zájem byl enormní a bohužel jsme neuspokojili všechny. A to i přes to, že jsme rozdali všech 4 800 připravených kusů. Zodpověděli jsme však i řadu dotazů a desítkám zájemcům pomohli s předplatným. Takto jsme se dvěma promotéry oslovili každého třetího návštěvníka akce, což je skvělý výsledek. Dohromady jsme přilákali 15 000 lidí, přičemž celková návštěvnost základny byla 45 000 lidí. Zájem přitom nebyl pouze z mužského publika, ale také ženského. To je vítaná zpětná vazba pro vydavatele, který může jeho obsah přizpůsobit také jim na míru. Dle našeho průzkumu, časopis do té doby znalo jen zhruba 2 % respondentů.

Celá akce se vydařila, přičemž náš stánek byl z řad návštěvníků tím nejobléhanějším! Těší nás, že jsme tak mohli oslovit řadu lidí a přilákat potenciální čtenáře časopisu Přežít.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů