29. září 2016 //

Přijďte za námi na Profesia days 2016

I letos jsme jediným dodavatelem hostesek a promotérů na zajištění největšího veletrhu práce u nás. Přijďte se podívat nejen na to, jak naši lidi pracují v praxi, ale seznámit se i s dalšími novinkami v HR. Za dveřmi je již 6. ročník veletrhu Profesia days 2016 a vy jste srdečně zváni. Vstup je zdarma (registrace není nutná - stačí přijít)!

Veletrh práce se bude konat 12. až 13. října 2016 na výstavišti PVA Expo Praha Letňany. Naše agentura jako partner dodá stejně jako v minulosti lidské síly na pohodlné a hladké zajištění této dvoudenní akce. Všichni členové našeho týmu budou rovnoměrně rozmístěni po celém areálu – u hlavního vstupu, u šatny, u vstupu do VIP zóny a u občerstvení – kde budou pomáhat návštěvníkům nejen s orientací a rozdáváním letáků. A jak je poznáte? Budu mít připnuté promotérské odznáčky v barvách naší agentury. Máte tak možnost podívat se na to, jak pracujeme, zeptat se nás na cokoliv a získat reference přímo z místa akce. Jde o nejlepší způsob, jak se utvrdit v tom, zda bychom dokázali zdárně odvést i práci pro vás.

V doprovodném programu veletrhu proběhne přes sto přednášek, kde se návštěvníci dozví například to, jak se dostat na pohovor nebo jak budovat svou osobní značku či jak získat prověřené zaměstnance. Využít můžete také možnosti otestovat si znalosti cizích jazyků nebo počítačových znalostí a získat i další informace. Na Profesia days 2016 se sejdou všichni, kteří chtějí vědět, jaké jsou v oblasti HR trendy, sejít se s „kolegy z branže“ a chtějí se inspirovat zkušenostmi manažerů, osobností a skvělých řečníků.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů