13. listopadu 2018 //

Proběhla ochutnávka Svatomartinských vín

Svatomartinská neděle nepřinesla sníh, jak se podle známého rčení praví, ale návštěvníkům Kauflandu přinesla ochutnávky svatomartinského vína. Akce pro našeho klienta, společnost Promo Planet, probíhala na vybraných prodejnách po celé republice, přičemž my jsme dodávali hostesky a promotéry na 32 prodejen. Na deseti z nich se poté promovalo také v pondělí. Celkem se do akce zapojilo 39 našich lidí, kteří dohromady odpromovali 387,6 hodiny.
Neděle a pondělí patřily v prodejnách Kauflandu ochutnávce svatomartinského vína. Návštěvníci prodejen tak mohli s radostí ochutnat 8 vzorků vína, které následně mohli také na prodejně zakoupit. Pro našeho klienta jsme obstarávali hostesky a promotéry na 32 vybraných prodejen, kde za oba dny proběhlo celkem 42 ochutnávek.

Přímo v neděli 11.11. bylo v akci všech 32 projeden, a na deseti z nich se pokračovalo také v pondělí. Celkem jsme na tuto akci obsadili 39 hostesek a promotérů. V konečném součtu pak naši lidé opracovali dohromady 387,5 hodin za oba dny a potěšili řadu zákazníků!

Potřebujete také na svou akci schopné pracovníky? Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou přímo přes naše webové stránky. Máme širokou databázi hostesek a promotérů, a nebojíme se ji použít. Budeme se těšit na případnou spolupráci!

Galerie

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů