16. listopadu 2016 //

Produkty R. Jelínka zná 80 % lidí

Léto je za námi a hlavní sezóna, kdy si řada z nás dá něco příjemného na zahřátí před námi. I proto jsme pro našeho klienta Rudolfa Jelínka rozjeli opět podzimní a zimní kampaň na podporu jejich alkoholických produktů a sales promotion na různých místech naší vlasti.

V uplynulých týdnech jsme se tak zastavili na koncertech uzavírající léto, vinobraních, zámcích, kongresových akcích, veletrzích, různých show a diskotékách. Byli a budeme v následujících týdnech všude tam, kde to žije a kde mají lidé zájem o něco k zahřátí. Produkty R. Jelínka se k tomu výborně hodí.

Při této příležitosti rozdáváme promodárky a dáváme hostům ochutnat nejen vybrané lihoviny a likéry, ale také se jich ptáme, zda znají produkty vizovického lihovaru. V drtivé většině dostáváme kladné odpovědi. Přes 80 % dotazovaných (z více jak 10 000 respondentů) nejen přikývlo, že značka je dobře zavedená, ale dokonce vyjmenovali sami několik produktů, které si s oblibou kupují.

Naše včelí hlídka již nyní plánuje další akce a vyhlíží prima lidi, kteří se chtějí o produkci R. Jelínka dozvědět více informací.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů