14. června 2017 //

Promoteri.eu v roli Epson business warriors

Společnost Epson je našim mnohaletým klientem, pro kterého uskutečňujeme nejen řadu obchodních aktivit, ale také jsme mu oporou a kamarády. S jejich týmem jsme se sžili natolik, že naše lidi jejich manažeři považují „skoro“ za své. Neúnavně pracujeme na řadech míst celé ČR a SR a zákazníkům přinášíme tolik kýžené informace o produktech této značky a radíme s výběrem. Jsme pro ně jejich parťáky, a to ať už potřebují koupit papír, inkoust, nebo novou tiskárnu či další zařízení.

Za ta léta jsme vybudovali skvělý tým promotérů a merchandisérů, kteří neúnavně pracují a stále přemýšlí o nových vylepšeních, které by pomáhaly této japonské značce na našem trhu a dobývat další mety a tak dělat konkurenci starosti. Seznamte se s některými našimi lidmi v Epson promovideu. Dámy a pánové, kteří ve videu účinkujete, děkujeme vám za perfektní práci a také za to, že jste se stali našimi hvězdami!

 

Chtěli byste být příště na videu i vy? Nebo se vám líbí takováto práce a rádi byste pomáhali prodávat tyto produkty a lidem asistovali s výběrem? Potom nejsnadnější cesta vede přes tento formulář www.promoteri.eu/promoteri. Stačí se zaregistrovat a staňte se promotéry, hosteskami či merchandiséry a pracujte, jen když budete chtít.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů