26. listopadu 2018 //

Promotéři pro Epson o víkendu bodovali

Se začátkem nového týdne můžeme hodnotit ten uplynulý, ve kterém se velmi dařilo našim promotérům tiskáren a projektorů Epson. Na několika prodejnách jsme zaznamenali velmi dobré prodeje a na některých byly dokonce vyprodány i navýšené zásoby tiskáren. Celkově tak můžeme uplynulý víkend hodnotit velmi pozitivně. 

Dlouhodobá promo akce pro našeho stálého klienta, společnost Epson, probíhala také v uplynulém týdnu. Promotérům se dařilo prodávat a na několika lokalitách se prodeje přehouply přes částku 20 tisíc, někde i velmi výrazně. Například na prodejně Electro World v Pardubicích, se jen během pátku a soboty podařilo vyprodat zásoby prodejny. Ke stejné situaci pak došlo také na prodejně Electro World v Praze – Zličíně a velmi dobré prodeje hlásila také Ostrava.

Celkově proběhlo od čtvrtka do neděle 64 pracovních směn a naši lidé dohromady odpromovali 512 hodin. Celkové prodeje pak byly o dost vyšší než obvykle. Promo akce samozřejmě pokračuje i nadále, takže pokud přemýšlíte o koupi tiskárny, neváhejte oslovit naše promotéry, kteří Vám na prodejně ochotně poradí s výběrem.

Potřebujete také na svou akci schopné pracovníky? Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou přímo přes naše webové stránky. V naší databázi máme více jak 15 000 hostesek a promotérů, rádi pomohou i Vám. Těšíme se na spolupráci!

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů