29. ledna 2019 //

Promotéři se účastnili konference Osobní růst

V neděli 27. ledna se v pražském Kině Lucerna konala konference našeho partnera, institutu GrowJOB, s názvem Osobní růst. V rámci našeho partnerství nabízíme našim hosteskám a promotérům pravidelně slevy na přednášky a konference pořádané institutem. Tentokráte jsme dokonce měli příležitost nabídnout dvě volné vstupenky našim nejzkušenějším lidem, kteří si celou konferenci velice pochvalovali.

Uplynulou neděli proběhla v pražském Kině Lucerna konference s názvem Osobní růst, kterou pořádá náš partner, institut GrowJOB. V rámci našeho partnerství, ve kterém poskytujeme institutu naše služby, nám GrowJOB na oplátku poskytuje slevy na registraci na jeho přednášky a konference, které nabízíme našim hosteskám a promotérům. Jedná se o podporu naší dlouhodobé vize, kdy chceme hosteskám a promotérům pomáhat ve zlepšování komunikace a individuálním rozvoji.

Pro tentokrát se nám naskytla příležitost nabídnout volné vstupenky právě na zmíněnou konferenci Osobní růst. Oslovili jsme tedy s možností účasti naše nejzkušenější hostesky a promotéry, a z nich nakonec vylosovali dva šťastlivce, kteří se konference zúčastnili zcela zdarma. Jejich hodnocení pak bylo pouze kladné. „Konference se nám velice líbila, věříme, že nás účast na ní posune dál v profesní kariéře. Děkujeme za možnost účastnit se této skvělé akce,“ uvedli účastníci.

Pokud máte také zájem o podobné výhody, neváhejte a zaregistrujte se k nám! Nejenže můžete získat skvělou brigádu, ale navíc vám můžeme výrazně pomoct v individuálním rozvoji, což jistě oceníte v budoucím zaměstnání.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů