4. května 2017 //

Rozbalili jsme pop-up stánky

Hned na několika místech jsme v uplynulých dnech postavili naše pop-up stánky a pro klienta House of Wine tak obstarali nejen ochutnávku vybraných lahodných vín z JAR, ale také zvýšili povědomí o značce, představili vybrané druhy konkrétních vín a zajistili jejich prodej.

Útokem jsme vzali dvě jihočeská města. Konkrétně šlo o Soběslav a Tábor. V retailových řetězcích jsem přímo u regálů s víny slavili velký úspěch. Nejenže ochutnávajícím víno lahodilo, ale také se nám podařilo velmi dobře zvýšit povědomí o vybraných nabízených vínech – kolemjdoucí se aktivně vyptávali – a tím tak výrazně podpořit jejich prodej na místě. V jedné prodejně se dokonce podařilo prodat všechna ochutnávaná vína z regálu.

Kdo se seznámil s nabízeními víny, děkoval za možnost načerpat nějaké další informace o tomto alkoholickém potěšení a především souhlasil s tím, že také v JAR dělají skvělá vína. Na prvním místě nejvíce chutnalo růžové víno 1659 Special edition rosé - přírodní sladké víno a ve vůni dominují jahody a maliny. Již nyní se těšíme na další možnost edukace a dát lidem možnost ochutnat vína z JAR.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů