5. února 2016 //

Rozjeli jsme medové párty

A je to tu. Odstartovali jsme novou sezónu úspěšného konceptu medové Včelí hlídky a pro našeho klienta, společnost Rudolfa Jelínka. V letošním roce jsme provedli řadu změn.

Začali jsme u našich lidí. Od základu jsme pečlivým výběrem sestavili včelí hlídky tak, aby už z dálky budila velkou pozornost. Díky naší databázi (registrovat se do ní lze zde) to nebyl problém, protože krásných slečen v rolích promotérek máme v zásobě dostatek (naše náborová speacialistka vybírala z 692 děvčat). Nově sestavené týmy působí po celém Česku – zastoupení máme ve 13 největších městech. Týmy připravujeme i na Slovensku a přihlásit se do nich můžete již nyní (volné pozice najdete zde).

Akce s několika jednoduchými scénáři
Včelí týmy na různých místech jako jsou bary, diskotéky nebo restaurace hrají se zákazníky buď společenské hry, za které dostávají účastníci drobné promodárky. Zároveň nabízejí k ochutnání produkt Bohemia Honey (slivovice s medem) a při zakoupení jeho určitého počtu dostávají zákazníci další dárky. Další variantou jsou venkovní party, kde jsou nabízeny nápoje k zahřátí a samozřejmě je přítomna výborná Jelínkova slivovice.

S medem popojedem
Největší novinkou pro letošní rok je nový koncept medového automobilu R. Jelínka. Medový automobil přijede na určené místo a rozjede tu nejlepší medovou party široko daleko! Ochutnat bude možné vybrané alkoholické nápoje, jimž bude vévodit Bohemia Honey. Zkrátka díky našim včelím hlídkám s medem prostě popojedem! A která místa navštívíme jako první?

  • 7.2. – Špindlerův Mlýn
  • 8.2. – Skiareál Skalka
  • 11.2. – České Budějovice
  • 13.2. – Svitavy

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů