15. března 2016 //

Sezóna Bohemia Honey v plném proudu

Křížem krážem obrážíme celou Českou a Slovenskou republiku a hledáme milovníky likérů. Znalcům dáváme možnost znovu zažít a dosud „nepolíbeným“ umožňujeme ochutnat božský medový nápoj. Řeč je o sales promotion pro našeho významného klienta Rudolfa Jelínka na podporu medové slivovice.

Během posledních několika týdnů jsme navštívili desítky míst (namátkou Karlov, Brno, Šumavské Hoštice, České Budějovice, Čenkovice, Nové Zámky atd.) a naše hostesky a promotéři nechali příchozí ochutnat Bohemia Honey. Orgánem chuti jsou chuťové pohárky rozložené na jazyku, patře a v krku. Pomocí speciálních buněk v chuťových pohárcích lidé, kterým jsme poskytli tento likér, měli možnost zažít jeho vynikající vlastnosti. Většina z nich je ocenila a řada z nich si u našich usměvavých hostesek a promotérů zakoupila další degustační kola. Díky tomu se dostali k promocenám a měli možnost vyhrát další zajímavé ceny.

Naši lidi jsou stále v terénu - na kulturních a společenských akcích a ve sportovních areálech - čekají na další zákazníky, kteří by si rádi dali stopečku něčeho na zahřátí, co je navíc velmi dobré a voní po medu.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů