17. ledna 2018 //

Skvělé výsledky pro Epson

Rok se s rokem sešel a my máme velkou radost, že pro našeho mnohaletého klienta Epson jsme uzavřeli další úspěšný rok. A že to byl rok plný emocí!

Našli lidé v podobě promotérů s technickými znalostmi tohoto japonského výrobce se střídali na několika místech ČR, kde měli za úkol jedno jediné – ukázat výrobky Epson potenciálním zákazníkům. Kromě toho je aktivně oslovovali, ptali se jich na čem tisknou, zda jsou spokojeni, jak skenují či jestli již zkoušeli sledovat filmy na projektorech. Zodpovídali technické dotazy a pomáhali s dalšími drobnostmi.

Celkem jsme v showroomech Alzy a T.S.Bohemia protočili 28 promotérů, odsloužili 880 směn a udělali obrat přes 7 milionů korun. ROI se tak mnohonásobně vrátila. Na jedné z prodejen jsme zaznamenali rekordní ROI, která v týdenním souhrnu činila 1 500 %. Našim působením se nám podařilo získat řadu zákazníků konkurence.

V holešovické Alze jsme navíc získali do opatrování nový stánek a naši promotéři prodali přes 1 000 tiskáren a 70 projektorů. Kromě toho jsme koncem roku opět podpořili užitečnou akci, kde ve spolupráci s Metropolí Zličín, ElectroWorldem a Epsonu provozovali tradiční vánoční fotokoutek.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů