24. listopadu 2016 //

Slavíme úspěchy s Instore promotion

Schneider Electric a Panasonic. Dvě obrovské nadnárodní firmy, které jsou tak odlišné, ale přitom toho mají hodně společného. Obě patří mezi lídry na trhu technologií, kterému udávají tempo. V posledních měsících toho firmy vyvinuly opět mnoho a na nás bylo, abychom s novými produkty seznámili odbornou i laickou veřejnost.

V Česku, ale i na Slovensku jsme obsadili místa na veletrzích, konferencích i v místě prodeje. Naše proškolené a prověřené týmy promotérů a promotérek obstarávali stánky, rozdávali letáky, aktivně oslovovali návštěvníky a představovali novinky, ale také hbitě odpovídali na položené dotazy.

V případě Schneider Electric jsme se návštěvníky snažili seznámit s touto značkou a výrobky, které vyrábí - pomohla nám s tím dokonce i herečka Michaela Dolínová. Pro tyto případy jsme měli i připravené tašky s promo předměty a informačním materiálem. U Panasoniku jsme použili model „Instore promotion“, kdy jsme fungovali především na prodejnách české a slovenské Alzy. Pomohli jsme s výběrem a doporučením nejen řady spotřebičů – od holících strojků, přes Blu-ray přehrávače, až po TV, ale také jsme prodeje uskutečnili, a tak zvedli obrat jednotlivých poboček.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů