1. března 2017 //

Stavíme, bydlíme pro Schneider Electric

Na regionálních výstavách jsme jako doma. Ročně zastupujeme naše klienty na desítkách veletrzích. Ať už jde o celorepublikové, nebo lokální připravené pro konkrétní kraj, jsme klientům oporou, na kterou se mohou kdykoliv spolehnout. Operativně jsme schopni vyřešit i záskok několik hodin před konáním akce. Do týmu firmy tímto způsobem přidáváme další ruce a nohy, které mohou pomoci se stavěním stánku, rozdáváním letáků, nabízení návštěvníků občerstvení či jim poskytnout užitečné informace.

Nedávno jsme takto zastupovali našeho klienta Schneider Electric v Třebíči. V tomto malebném západomoravském městě v jihovýchodní části Kraje Vysočina se odehrával veletrh Stavíme, bydlíme. Oblíbená stavební výstava je nejlepší příležitostí, jak oslovit stavebníky v regionu Třebíčska. Budova Fórum v Třebíči se tak již po čtrnácté proměnila na veletržní palác, ve kterém měli všichni návštěvníci možnost načerpat inspiraci a získat kontakty na dodavatele staveb a příslušenství, kterých dorazilo přes 50.

U toho nemohl chybět ani Schneider Electric, jakožto významný tuzemský dodavatel technologií, které zajišťují, aby v každém okamžiku a kdekoliv na světě život běžel naplno. Tentokrát se zaměřil na představení portfolia výrobků pro domácnosti jako jsou vypínače, zásuvky, osvětlení atd. Naše promotérka měla na veletrhu velmi pěknou roli, a to aktivně oslovovat návštěvníky a zvát je ke stánku. Následně jim byly představeny produkty, odpovězeno na jejich dotazy a získali katalogy a reklamní předměty Schneider.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů