24. října 2016 //

Technologičtí lídři v popředí zájmu

Podzim je tradičně obdobím, kdy vyrážíme na konference, různá B2B setkání a na těchto akcích zastupujeme naše klienty. Jsme jim oporou, hlavou, rukou i nohou. Zkrátka jsme jejich dalšími rukami a nohami, které pomáhají edukovat a prodávat jejich výrobky. Podzim je navíc obdobím, kdy se technologické firmy připravují na vrchol sezóny a tak se další ruce a nohy hodí.

I proto letos obráží naši lidé v barvách Epsonu, Samsungu, TP-Linku, Verbatimu a dalších, akce spojené se sales promotion. Pro každou z nich máme speciální tým lidí, které proškolíme, vyzkoušíme, protože jen tak jsou připraveni zcela zastoupit produktového manažera konkrétní značky a jeho produktového portfolia. Na akci to potom vypadá tak, že návštěvníci nepoznají, zda je to člověk přímo pracující pro technologickou společnost, anebo pro agenturu, která takto vypomáhá s byznysem daného klienta.

Skoro druhým domovem pro nás tak nebyla v uplynulých týdnech Praha, ani Brno, ale Seč, kde jsme měli nasazených nejvíce lidí. Pravidelně jsme na toto krásné místo jezdili do resortu hotelu Jezerka, kde se konalo hned několik podzimních setkání prodejců spotřební a výpočetní techniky v ČR. Dorazili jsme s našimi stany však také na další místa. Například podobné setkání se odehrálo v pražském hotelu Clarion či na renesanční zámek v Čejkovicích. Prodejce jsme školili na nové výrobky tak, aby tyto informace mohli předat svým zákazníkům, tedy koncovým spotřebitelům, kteří si k nim přijdou například pro nový router, televizor, virtuální brýle, žárovku či tiskárnu.

Na setkáních jsme se také starali o dobrou zábavu, točili pivo, limonádu, poskytovali brožury, upomínkové předměty, pořádali soutěže a tomboly. Nejde tak jenom o edukaci, ale musíme umět i další „profese“, a když se to spojí, výsledek je perfektní – návštěvníci si toho všimnou a také nám to řeknou!

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů