3. března 2016 //

TP-Link si otestoval naše merchandiséry

Během února jsme se s TP-Linkem provedli několik „inspekčních“ prohlídek. Jejich člověk s námi objel reatilové řetězce z celé ČR a sám si vyzkoušel zkušenosti našich merchandisérů, kteří pro něj pracují.

Celkem jsme navštívili 14 měst (Teplice, Most, Liberec, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Kolín, Brno, Opava, Ostrava, Olomouc, Frýdek-Místek, Zlín), urazili přes 2 500 km a za pohonné hmoty dali 4 000 Kč. Během návštěv jsme prověřovali nejen stávající znalosti a dovednosti našich pracovníků, ale také je následně školili na produkty společnosti TP-Link. Poté jsme provedli finální zkoušku, jak by měla vypadat celková kontrola a výstup z ní v našem unikátním systému, ve kterém klienti vidí veškeré záznamy z kontrol.

Merchandiseři v našem týmu obstáli. Nejde přitom o jejich hlavní pracovní činnost. Většinou jde o studenty škol a to z různých oborů (elektrotechnika, veterinární, zdravotní, gymnázium, ekonomka, jazyková škola), ale také pedagogy, živnostníky, pracovníky v dopravě a v dalších odvětvích.

Stále přitom hledáme další posily a přihlásit se může prakticky kdokoliv – práce je nenáročná a zábavná. Nechcete se přidat?

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů