24. května 2016 //

Třikrát zásah do černého pro Samsung

V minulých týdnech jsme společnosti Samsung pomohli zajistit lidi pro jejich tři důležité akce. Nejprve jsme pomáhali reprezentovat a seznamovat účastníky na výstavišti PVA v Letňanech, potom v brněnském hotelu Avanti proškolit zaměstnance Samsungu a následně v mikulovském hotelu Galant české a slovenské resellery.

Akce se týkaly sales promotion mobilních telefonů a virtuálních brýlí. Podpora probíhala pro modely Samsung Galaxy S7 a S7 Edge a v případě brýlí Gear VR. O produkty byl velký zájem. Zejména brýle upoutaly nejednoho osloveného člověka, který se po jejich nasazení rázem octnul ve virtuálním světě a byl uchvácen jeho podobou.

Jedna akce byla také zaměřena na děti, které si měly možnost vyzkoušet počítačové hry nebo se nechat vyfotit s YouTuberem Martinem Rotou. Děti navíc dostaly originální placku od Samsungu, kterou si mohly odnést domů. Rádi se také účastnili soutěží na mobilních telefonech s možností vyhrát tužku na dotykový telefon.

Po celou dobu na akcích panovala velmi příjemná atmosféra a všichni se velmi dobře bavili. A kam se podíváme příště? :-)

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů