14. prosince 2018 //

V interním hlasování zvítězila série RunCzech

V rámci našeho interního hlasování proběhlo krátké vyhodnocení nejlepších akcí končícího roku 2018. Nejvíce hlasů dostala běžecká série RunCzech, na které jsme se podíleli ve spolupráci se společností Kaufland. A jak to vypadalo na dalších místech?

Jisto jistě se blíží konec letošního roku, a tak se již pomalu začíná bilancovat. Menší hodnocení akcí probíhá také v naší agentuře. Během roku se realizovalo opravdu hodně akcí, různých typů a samozřejmě také různých velikostí. V probíhajícím týdnu dostali interní zaměstnanci za úkol vybrat ty nejlepší akce dle jejich názoru. Volba byla opravdu rozmanitá, ale přesto se vykrystalizovaly tři akce, které dostaly nejvíce hlasů.

A jaký byl tedy výsledek? Na prvním místě se umístila běžecká série RunCzech, na které jsme se podíleli ve spolupráci se společností Kaufland. Na druhém místě se umístil festival Benátská noc, který jsme pomáhali organizovat společně s Palírnou u Zeleného stromu. O třetí místo se podělily dvě akce. Ta první byla opět ve spolupráci s Kauflandem a jednalo se o Prague Food Festival. Tou druhou byla oblíbená akce Bauhaus KidsClub, na které jsme se podíleli díky firmě Keting.

TOP 3 akce roku 2018:

  1. série RunCzech (Kaufland)
  2. Benátská noc (Palírna u Zeleného stromu)
  3. Prague Food Festival (Kaufland) / Bauhaus KidsClub (Keting)

Potřebujete také na svou akci schopné pracovníky? Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou přímo přes naše webové stránky. V naší databázi máme více jak 15 000 hostesek a promotérů, rádi pomohou i Vám. Těšíme se na spolupráci!

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů