5. března 2019 //

V interním týmu jsou čtyři nové tváře!

V posledních měsících a dnech si mohli naši klienti, i promotéři, všimnout několika nových tváří v naší agentuře. Ano, s nástupem nového personálního ředitele Mariana Moštíka se začal obměňovat náš interní tým, ve kterém jsme přivítali několik nových tváří.

Již v únoru jsme přivítali prvního člena, Petru Novákovou. Petra má několika letou zkušenost s vedením vlastního projektu, sbírky Světluška pro nevidomé. U Promotérů má momentálně na starosti Back Office, ale v nejbližší době by již měla naplno přesedlat do pozice Project Managera.

Na tu samou pozici k nám nastoupil také Vladislav Přibyl. Ten se může pochlubit 15 letou praxí na manažerských pozicích ve větších i menších agenturách. Mezi jeho klienty patřili například FTV Prima, Nissan, Peugeot, Škoda Auto, Coca Cola či Microsoft.

Posledními dvěma novými tvářemi jsou Karolína Gluzová a Adéla Šmahajová. Karolína je původem z Třince, avšak již 10 let žije v Praze, kde také vystudovala VŠE. Po škole se chvíli věnovala daním a poté zakotvila ve firmě Blueberry, kde vedla finanční oddělení. Finance má na starosti také u nás.

Adéla jako jediná z nových tváří působí na brněnské pobočce, a v Brně také vystudovala Masarykovu univerzitu. Již při studiu se dostala k práci v personální agentuře Randstad, která ji utvrdila v tom, že oblastí HR by se chtěla věnovat i po dokončení studií. K nám se tak připojila jako čerstvá absolventka a působí na pozici Recruitment Coordinator.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů