23. dubna 2019 //

V uplynulých dnech proběhly zajímavé akce

Tak jako se k životu probouzí s příchodem jara naše příroda, stejně tak vzkvétá také počet akcí, které proběhly, probíhají a probíhat budou. V uplynulých dnech jich bylo aktuálních hned několik, a více si o nich můžete přečíst v novém příspěvku na našem webu.

Ve výčtu zajímavých akcí začneme dalším dílem oblíbeného Bauhaus KidsClubu, který se opět konal na všech prodejnách u nás, i na Slovensku. V sobotu 13. dubna tak bylo v zápřahu 26 našich hostesek, které v roli animátorek pomáhaly dětem s výrobou velikonočních misek, do kterých si mohly malé ratolesti zasít osení.

V Hradci Králové proběhl ve dnech 11. a 12 dubna Mezinárodní kongres SKVIMP na téma Kontroverze ve výživě. Na akci nechyběla naše hosteska, která prezentovala nový produkt našeho klienta, společnosti Karlovarské minerální vody, kterým je nápoj Mlýnský pramen.

V neposlední řadě musíme připomenout přednášky a konference institutu GrowJOB, kterých proběhlo, a ještě proběhne, během měsíce několik. Zajímavá je rozhodně zítřejší přednáška v Brně, která je přístupná zcela zdarma pro studenty a informovali jsme o ní v minulém týdnu.

Plán přednášek institutu GrowJOB:
24.4. 2019 – Brno
https://www.konec-prokrastinace.cz/nazivo/registrace/2019-04-24-brno/

25.4. 2019 – Jihlava
https://www.konec-prokrastinace.cz/nazivo/registrace/2019-04-25-jihlava/

29.4. 2019 – Hradec Králové
https://www.konec-prokrastinace.cz/nazivo/registrace/2019-04-29-hradec/ 

Pokud máte zájem o účast na podobné akci, podívejte se na naše webové stránky, kde v sekci Kariéra najdete aktuální pracovní nabídky. Staňte se členem Promotérů i Vy!

Galerie

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů