11. prosince 2018 //

Vánoční večírek ve Forum Karlín se povedl

Pro našeho klienta, společnosti Stones Catering, jsme ve čtvrtek 6.12. dosazovali na akci v pražském Forum Karlín dohromady 38 hostesek a promotérů, kteří v celkovém součtu odpracovali úctyhodných 585 hodin a společně dopomohli k hladkému průběhu celé akce.

Ve čtvrtek 6.12. proběhl v pražském Forum Karlín vánoční večírek společnosti Vodafone, na který jsme obsazovali pro našeho klienta, společnost Stones Catering, naše hostesky a promotéry, včetně dvou pozic pro koordinátorky.

Celkově jsme na akci měli 38 lidí, jejichž náplní práce byla jak příprava před samotným začátkem, tak práce v průběhu večírku. Na starosti byla obsluha návštěvníků, úklid nádobí, příprava nabídkových stolů, rozlévání nápojů, rozdávání welcome drinků či vaření kávy. Akce probíhala do brzkých ranních hodin a naši promotéři a hostesky dohromady odpracovali 585 hodin!

Potřebujete také na svou akci schopné pracovníky? Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou přímo přes naše webové stránky. V naší databázi máme více jak 15 000 hostesek a promotérů, rádi pomohou i Vám. Těšíme se na spolupráci!

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů