9. května 2016 //

Ve společnosti Tří sester

Kapela Tři sestry v loňském roce oslavila třicet let. Nějakou dobu je tak již dospělá a nyní dále zraje. I letos si připravila koncertní šňůru, na které to dokazuje. Na jednom koncertě jsme byli u toho a zajišťovali lahodné osvěžení.

Naše dvě hostesky měly milý úkol. V kulturním domě v Kovářově nabízely a prodávaly Bohemia Honey a následné rozdávaly dárky podle počtu zakoupených panáků. Na akci rozlily 20 lahví medového nápoje a celou akci si pochvalovaly: „Lidé byli příjemně naladění a celková atmosféra byla uvolněná. Návštěvníky zaujala nejen bezchybný koncert, ale také možnost získat dárky za určitý počet vypitých panáků Honey, nejvíce se líbily brýle,“ řekla naše hosteska.

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů