20. dubna 2017 //

Vrátila se a je opět v plném zápřahu

Řeč je o našem významném pomocníku – transportéru Peugeot Boxer. Loni v srpnu jsme ho přivítali v našem vozovém parku. To jsme ještě netušili, jaký jepičí život ho u nás čeká. Nejenže hned v prvních týdnech dokázal obstarat řadu našich akcí, křižoval od severu k jihu a od západu k východu Česko i Slovensko, ale odvezl i tuny promočních materiálů. Kdyby nám však někdo řekl, že ho pár měsíců neuvidíme, tak bychom mu to nevěřili. A vidíte, stalo se.

Dne 17. října, tedy po necelých třech měsících služby v našich barvách, nám dodávka byla odcizena a to přímo před naší firmou. Nešlo o náhodu, ale dokonale promyšlený čin organizovaného gangu, pracujícího na objednávku. Po nahlášení ukradeného vozidla jsme se záhy dozvěděli, že tu noc, kdy byla odcizena se v našem okolí ztratilo hned několik na chlup identických vozidel. Úkol gangu byl jasný – sbalit vytipované Peugeoty Boxery. Policisté nám sdělili, že tu naši zřejmě již nikdy neuvidíme – že je dávno v cizině.

Jiný by možná zamáčkl slzu a šel dál, my jsme to však jako srdcaři nevzdali. Zburcovali jsme naše hostesky, promotéry, merchandiséry i klienty a požádali je o pomoc. Jaké bylo naše překvapení, když do několika dní byla dodávka na světě. Policie se tentokrát vytáhla. Objevila ji dokonce do druhého dne. Byla zaparkovaná v jedné pražské části. Zde v tzv. odstavném režimu čekala, zda ji někdo nenajde – nezjistí její polohu na základě instalovaného GPS. Protože dodávka se po několika dnech ani nehnula, zloději usoudili, že je čistá (nemá GPS ani žádné další sledovací zařízení) a tak si pro ni přišli a chtěli odjet. K jejich smůle na ně již čekali policisté, kteří u ní ve dne v noci hlídkovali.

Dalo by se říci konec dobrý, vše dobré. S návratem dodávky do běžného režimu to však nebylo tak snadné. Na první pohled nejevila velké známky poničení, ale na ten druhý bylo jasné, že potřebuje opravu - násilné dobývání si vyžádalo svoji daň. Zdlouhavé vyjednávání s pojišťovnou nikam nevedlo a tak jsme se po několika měsících rozhodli, že se do oprav vložíme taky a přispějeme na její kompletní opravu – přece jen nám její pomoc chyběla. Před pár dny nastal den D a my jsme ji opět mohli přivítat mezi námi a zapřáhnout do služby.

PS: Udělali jsme řadu kroků, aby se nejen dodávka, ale i další naše automobily z firemní flotily nestaly terčem pochybných živlů. Držte nám pěsti :).

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů