6. září 2016 //

Vytvořili jsme 3D realitu na golfu

O tom, že Samsung má perfektně zmáknutou 3D realitu se mohli přesvědčit návštěvníci golfových turnajů v Šilheřovicích a resortu Ropice. Zde jsme totiž měli další zastávky na naši tour, na které představujeme výhody 3D brýlí a chytrých hodinek této korejské značky.

Naše hostesky a promotéři účastníky turnajů seznamovali s oběma technologickými vychytávkami. Hodinky Gear S2 s odolným tělem z nerezové oceli v sobě skrývají spoustu chytrých aplikací na každý den, nabízejí široké možnosti připojení a dohlédnou i na vaše zdraví. Ba co víc, brzy je budete moci využít i jako peněženku. Velký zájem byl i o možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, virtuální realitu s brýlemi Gear VR. Jsou opatřeny měkkými a pružnými vycpávkami, které poskytují maximální pohodlí a komfort.

Golfisté, kteří vyzkoušeli jeden, druhý či oba produkty byli nad míru spokojeni a byli potěšeni, že tak mohli udělat a ověřit si funkce těchto moderních vychytávek, které posouvají lidské vnímání na další hranici. Na obou akcích si produkty vyzkoušelo přes 120 lidí a atmosféra při testování byla více než uvolněná.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů