6. prosince 2016 //

Zavádíme Saint James na trh

Společnost Rudolf Jelínek získala distribuční kontrakt na prodej nové značky rumu na českém a slovenském trhu. Od července se tak v jejich portfoliu nachází Saint James. Sales promotion pro tuto likérku zajišťují naše týmy.

Rumy této značky, jsou destilovány na francouzském ostrově Martinik v Karibském moři již od roku 1765. Saint James představuje rum z kategorie tzv. agricole, který je vyráběn přímo z vylisované šťávy z cukrové třtiny. Většina rumů této značky však vzniká metodou industriel, tedy výrobou z melasy cukrové třtiny. „Import nových rumových značek v agricole kategorii je příležitost představit českým a slovenským zákazníkům jinou chuť rumu, než na kterou jsou zvyklí,“ řekl Miroslav Motyčka, obchodní a marketingový ředitel společnosti Rudolf Jelínek.

Náš tým promotérů tak rozšířili podobu spolupráce s R. Jelínkem a kromě jejich ostatních pálenek a likérů, jako je slivovice, Bohemia Honey atd. tak nově zajišťujeme předváděcí akce ve velkoobchodech, na veletrzích, ale i společenských eventech. Zavedení značky je podpořeno kampaní „Čas na změnu“, která běží po celé republice, formou ochutnávek a prodejních barů. O jejich zajištění se stará náš tým Promoteri.eu. Aktuálně se v portfoliu R. Jelínka nachází 11 rumů značky Saint James.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů