10. října 2016 //

Zboží máme pod kontrolou stále

Období po prázdninách bývá pro řadu firem návratem do řádného pracovního procesu. U nás to tak v případě merchandisingových aktivit není zvykem – my pracujeme na 100 % i v létě. Takže zářijový měsíc a začátek října jsme odpracovali v našem obvyklém a nebojíme se říci až zběsilém tempu. Pro klienty pravidelně každý měsíc kontrolujeme 16 000 položek zboží a dbáme, aby byly pře konkurenčními více vidět.

Dlouhodobě působíme v celé řadě řetězců jako je Datart, Electro World, Okay, Planeo, Nay, Alza atd. A právě pro posledně jmenovaný jsme v uplynulých týdnech provedli rozsáhlejší instalace. Ve 14 prodejnách v Česku a ve 2 na Slovensku jsme pro našeho klienta TP-Link nainstalovali reklamní bannery do skleněných vitrín a do nich demoprodukty. Pracujeme však nejen v elektrořetězích, našim revírem jsou i foodové řetězce. Takže jsme se vkradli i do nich a zjišťovali jsme počty lahví a jejich ceny v regálech pro Rudolfa Jelínka. Kontrola dopadla uspokojivě.

Práce máme dost, a tak jsme do našich řad přibrali nové kolegy. Působí v Trenčíně, Liptovském Mikuláši, Prešově, Prievidze, Českých Budějovicích, Plzni a v Praze. V hlavním městě je to člověk, který u nás v budoucnu bude vykonávat mysteryshopping, což bude naše další významná služba a máte se na co těšit.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů