14. července 2016 //

Ze života slovenských merchandisérů

V našem týmu merchandisérů pracují ženy, muži, mladí i starší, studenti, podnikatelé, OSVČ, zkrátka věk ani profese při výkonu této práce nehraje roli. Dbáme však na jedno, a to profesionalitu a vysokou míru proškolení. Představíme vám šest merčíků, kteří se s láskou starají o zboží našich klientů ve slovenských elektroprodejnách.

Juraj Boďa je z Prievidze a čerstvým maturantem stavební průmyslovky. I přestože ho práce pro nás baví, chce se dále vzdělávat a tak má podanou přihlášku na vysokou školu. V Nitre máme ostříleného Patrika Pšenáka, který se jen tak nezastaví. Vlastní svoji firmu a je pořád na cestách. Jakmile provede merchandisingové kontroly, odjíždí. Tu jede do Mnichova, tu do Prahy – je to čilý mladý muž. To Martin Lužák je student elektrotechnické střední školy v Trnavě a je to správný kluk. V trnavském NAY Elektrodom nedávno řešil správné vystavení routerů. Neváhal ani zasáhnout do úpravy vystavených produktů v uzamčené vitríně, kde se mu nezdálo rozmístění produktů.

V týmu máme i zástupkyně něžného pohlaví. Vždy příjemně naladěna Slavka Dobrotová z Banské Bystrice pracuje jako vyšetřovatelka cizinecké policie. Jaká muka v práci někdy zažívá, o tom psát raději nebudeme. Doma se navíc stará o postiženou dceru. Merchandising ji baví a bere jako přivýdělek, u kterého si odpočine. V Komárně si přivydělává snad nejveselejší merčíce Alžběta Hoppanová, kterou jsme kdy zažili. Sama o sobě říká, že je už babička a s technologickými vymoženostmi není kamarádka. Kde kdo by jí její elán mohl závidět. Alžběta se živí jako OSVČ. V Malackách se můžete setkat v elektroprodejnách s Ľubicí Bombalovou, která žije v Bratislavě, vystudovala střední zdravotní školu a nyní je v invalidním důchodě. Ovšem jak ta dokáže zboží a také prodavače srovnat do latě :-).

Ta bylo několik příběhů o našich merchandisérech. Práce je baví a berou ji jako velmi vhodnou možnost, jak si přivydělat. Dokážou u ní relaxovat a užívat si ji. Chcete se i vy přidat do našeho týmu? Tak se podívejte na volné pozice www.promoteri.eu/volne-pozice.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů