1. srpna 2016 //

Zkontrolovali jsme rekordních 16 192 produktů

Prolomili jsme další hranici. V červnu naši merchandiséři provedli nejvíce kontrol za dosavadní historii naší služby. Vděčíme za to i našemu klientovi TP-Link, pro kterého jsme nově začali kontrolovat prodejny Okay. V Česku se jich nachází 90 a na Slovensku 35. V tomto elektrořetězci jsme měli za úkol zkontrolovat vystavené produkty a navíc vystavit propagační banner - pokud ho prodejci již nenainstalovali.

Zajistili jsme tak nejen jejich případné první vystavení, ale také prověřili a případně navrhli a provedli lepší instalaci, aby byl na první pohled více viditelný. Z celkových 125 prodejen nakonec bylo nutné instalovat banner poprvé na 35 z nich.

Ale zpět k číslům. Z řetězců jsme v červu nejvíce času strávili v Datartu, Okay, Euronicsu, Planeu, Electro Worldu, Makru a Nay. V nich jsme zajistili 479 kontrol a rukama nám při nich prošlo 16 192 produktů. I díky tomu jsme v Česku a na Slovensku nasadili rekordních 47 merchandisérů, kteří působí ve 152 městech.

Náš interní tým se tak rozrostl o další lidi, které jsme si sami vyškolili v našem systému (ten hlídá jejich dovednosti a průběžně je kontroluje), a tak máme ČR a SR pokryto (viz ilustrační foto s mapou) nejlepšími merchandiséry. Jsou navíc schopni pružně reagovat a díky naplánovanému rozmístění po republikách v rychlých časech dojet na kontrolované prodejny. Ve dne v noci nad merchandisingovými aktivitami drží ochrannou ruku náš merchandisingový šéf Jarda Drdla.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů