26. dubna 2017 //

Zvýšili jsme Panasoniku obrat o 391 tisíc

Přesně za tolik peněz jsme při několika akcích prodali zboží této japonské firmy. V showroomech Alza, Nay a Foto Škoda naši promotéři asistují při výběru nových elektrospotřebičů a zároveň působí jako prodloužené ruce a nohy obchodníků a manažerů českého a slovenského zastoupení Panasonic.

Podrobným zkoumáním zjistíme, že nejvíce se prodávají televizory a v závěsu za nimi fotoaparáty. Dobře na odbyt jdou také hi-fi systémy a překvapivě Blu-ray přehrávače. Je vidět, že lidé při výběru TV už počítají s kompletním filmovým zážitkem, a tak si pořizují nejen dokonalý obraz, ale také dokonalý zvuk. Pokud bychom se podívali na výkon jednotlivých prodejních míst dle obratu, tak s přehledem vede holešovický showroom Alzy. Velmi dobře si vede i jejich bratislavská pobočka. Foto Škoda je na třetím místě a to především díky prodejům fotoaparátů, které nejsou zdaleka tam drahé jako televizory.

Podíváme-li se na návratnost investic do služeb promotérů, potom se v případě ukazatele ROI dostaneme na hodnotu přes 660. Což je několikanásobné zhodnocení této služby a výbornou ukázkou toho, jak se dají efektivně investovat peníze na podporu značky. Oproti jiným způsobům jde o cíleně vynaložené peníze s jasným výsledkem. Chcete také zvýšit ROI? Poptejte naše služby.

Galerie

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů