2. května 2016 //

Zvyšujeme obrat Panasoniku

Společnost Panasonic vyhlásila tendr na agenturu, která by ji pro tento rok poskytla profesionální podporu přímého prodeje po celé České a Slovenské republice. V konkurenci jsme uspěli na jedničku a to i díky tomu, že působíme plošně v obou zemích a naše týmy jsou proškolené a připravené komplexně oslovit a postarat se o zákazníky.

Sales promotion pro Panasonic jsme prozatím zahájili na několika místech a postupně přibudou další. Obsadili jsme tak například showroom Alza.cz a FotoŠkoda a také elektrořetězec Nay. Naši promotéři zákazníkům poskytují informace o prodávaných produktech, zlepšují povědomí o značce a seznamují je s nejnovějšími technologiemi společnosti Panasonic. Jejich úkolem je také kvalifikovaně poradit s výběrem konkrétního produktů a odpovídat na případné technické a další dotazy.

„Pro Panasonic jsme si mimo jiné dali za cíl získat i zákazníky konkurenčních značek. Není to lehký úkol, ale jsem rád, že pracuji se samými profesionály, kterým věřím. Naše promotéry školí zkušená lektorka, která má mnohaleté praxe právě s touto obchodní dovedností. Pro klienta jsme vybudovali tým srdcařů, bojující za značku Panasonic v práci i mimo ni,“ řekl k zahájení spolupráce Vít Krčmář, jednatel agentury Promoteri.eu.

Klíčové body pro sales promotion Panasonic:

  • Denně oslovíme 300 osob
  • Denně v průměru uskutečníme více než 15 prodejů
  • Cílíme plošně = jsme přítomni na řadě prodejních míst v ČR a SR

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů