Kdo jsme?

Promoteri.eu jsou největší, ryze českou agenturou, zaměřenou na promotéry (z anglického promotion – podpora, propagace značek, výrobků, akcí a dalších) a hostesky, zajišťované podle potřeb a představ klientů. Profesionálně na různých místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) zastupujeme značky či odvětví daného klienta a detailně seznamujeme lidi s jeho portfoliem. Díky uložené historii o veškerých uskutečněných akcích máme možnost poslat na každou novou kampaň toho nejvhodnějšího promotéra či hostesku. Od roku 2006 jsme v České a Slovenské republice uskutečnili přes 2 000 akcí a databáze našich promotérů a hostesek obsahuje 10 000 registrovaných kontaktů, z nichž je více než polovina prověřených a vyzkoušených. I díky tomu získávají naši klienti dlouhodobé spolupracovníky pro své kampaně. Podporovanou značku či produkt promotéři přijímají za své a proto jsou schopni vytvořit vaší firmě to nejlepší jméno.

Historie

 • 2006 

  Začátek

  Začali jsme jako promotéři, kteří viděli dlouhodobý dopad na osloveného zákazníka. Prvním projektem se stal ASUS Roadshow, kdy jsme uspořádali sérii eventů v pět městech v České a Slovenské republice.

 • 2007 

  Překročili jsme hranici 1 600

  Naši promotéři se účastnili největších veletrhů a akcí v ČR (Comfor, Samsung, AT Computers, nVidia, Logitech, T-mobile, Toshiba, Intel atd.). Počet profilů našich spolupracovníků v databázi přesáhl hranici 1 600.

 • 2008

  Klienti se mohou spolehnout

  Stali jsme se stabilní oporou našich klientů a dodali jsme promotéry a hostesky na akce a události všech různých podob (AT Computers, nVidia, Asus, Samsung, TomTom, Sony VAIO).

 • 2009

  Založení pobočky na Slovensku

  Založili jsme slovenskou pobočku a organizovali velké společné česko-slovenské kampaně (Samsung, Windows, Belkin, Comfor, Epson, Logitech, nVidia, Samsung, TomTom, Sony VAIO).

 • 2010

  Online monitoring

  Využili jsme naše zkušenosti a vybudovali promotérské sítě k dlouhodobým akcím na podporu prodeje. Zavedli jsme pro naše klienty službu Online monitoring (Samsung, Epson, 3D TV, Keting).

 • 2011

  Rozrostli jsme se na 3 600

  Naše databáze čítá přes 3 600 promotérů a hostesek. Restrukturalizovali jsme naše postupy a posílili oporu našich partnerů (Epson, Samsung, Apple, Keting, FTM Communications).

 • 2012

  Založení společnosti s.r.o.

  Pomohli jsme s podporu prodejů i partnerům mimo ICT a elektroniku (Corny, Sunarka, Natelo atd.). Zahájili jsme spolupráci s dalšími partnery (Diskus, Verbatim, OC Chodov). Zajistili jsme rozsáhlé produktové školení Epson prodejců sítě Datart.

 • 2013

  Nový informační systém webu

  Náš web dostal novou tvář a rozšířili jsme funkce našeho informačního systému. Užitek z toho mají naši klienti, kteří si toho cení. Zahájili jsme spolupráci s novými partnery (LG, Rudolf Jelínek, Puschkin, Coca-Cola, Black &Decker, OC Černý Most).

 • 2014

  Zavedli jsme KPI kritéria

  Promotéři a hostesky mají v naší agentuře jasně stanovená a měřitelná KPI kritéria, za jejichž plnění získávají body. Naše facebooková komunita překonala hranici 2 000 fanoušků. Získali jsme nové klienty (OC Palladium, Mladá Fronta, Panasonic, Brother, KasperskyLab)

 • 2015

  Změna firemní identity

  Stupeň profesionalizace promotérů a hostesek je vyjádřena barevnými odznáčky. Změnili jsme firemní identitu obnášející restart webu a loga. Přestěhovali jsme se do nových kanceláří. Zavedli jsme nový CRM a otevřeli pozici Qualitymanagera. Nově pracujeme pro Western Digital a 3D Vision.

 • 2016

  Firemní automobilová flotila

  Náš autopark se rozrostl o čtyři vozidla a všechna jsme převlíkli do našich firemních barev. Díky dodávce máme možnost převážet více a objemnější promomateriály. V minulém roce jsme spustili nové rozhraní našeho merchandisingového systému a letos přidali chatovací rozhraní – rychleji propojuje klienty s merchandiséry.

 • 2017

  Systém a růst komunity

  Přešli jsme plně na jediný on-line systém pro řízení všech našich zakázek a lidí. Obsahuje v sobě všechny dosavadně námi odděleně používané systémy. I díky tomu jsme tak rychlejší, levnější, přesnější no prostě efektivnější! Počet profilů našich spolupracovníků v databázi přesáhl hranici 14 500 a facebooková stránka má 3 500 fandů.

 • 2018

  Zajímavá partnerství

  Navázali jsme nová partnerství s institutem GrowJOB, s Majálesem a ISICem, projektem Mavimi nebo s Aliancí pro mladé. Prohloubili jsme spolupráci s Court of Moravia a nadále spolupracovali s Profesií nebo aplikací QuickJobs. Díky těmto aspektům jsme se dostali do ještě většího povědomí společnosti. Naše databáze již přesáhla hranici 16 000 spolupracovníků.

 • 2019

  Obsazujeme akce na 97%

  Děláme maximum pro spokojenost našich klientů, proto chceme, aby jejich akce dopadly co nejlépe. Podařilo se nám držet obsazenost akcí na 97% a míříme ještě výše. Databáze má přes 18 500 brigádníků, na Instagramu jsme se dostali přes 2000 sledujících. Podařilo se nám získat programátora, který, ve spolupráci s Court of Moravia, pracuje na aplikaci pro naše hostesky a promotéry.

Chci objednat služby

Zavolejte nám na naši klientskou linku +420 800 225 227, nebo si objednejte služby online.

Názory našich klientů