Kdo jsme?

Promoteri.eu jsou největší, ryze českou agenturou, zaměřenou na promotéry (z anglického promotion – podpora, propagace značek, výrobků, akcí a dalších) a hostesky, zajišťované podle potřeb a představ klientů. Profesionálně na různých místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) zastupujeme značky či odvětví daného klienta a detailně seznamujeme lidi s jeho portfoliem. Díky uložené historii o veškerých uskutečněných akcích máme možnost poslat na každou novou kampaň toho nejvhodnějšího promotéra či hostesku. Od roku 2006 jsme v České a Slovenské republice uskutečnili přes 2 000 akcí a databáze našich promotérů a hostesek obsahuje 10 000 registrovaných kontaktů, z nichž je více než polovina prověřených a vyzkoušených. I díky tomu získávají naši klienti dlouhodobé spolupracovníky pro své kampaně. Podporovanou značku či produkt promotéři přijímají za své a proto jsou schopni vytvořit vaší firmě to nejlepší jméno.

Historie

 • 2006 

  Začátek

  Začali jsme jako promotéři, kteří viděli dlouhodobý dopad na osloveného zákazníka. Prvním projektem se stal ASUS Roadshow, kdy jsme uspořádali sérii eventů v pět městech v České a Slovenské republice.

 • 2007 

  Překročili jsme hranici 1 600

  Naši promotéři se účastnili největších veletrhů a akcí v ČR (Comfor, Samsung, AT Computers, nVidia, Logitech, T-mobile, Toshiba, Intel atd.). Počet profilů našich spolupracovníků v databázi přesáhl hranici 1 600.

 • 2008

  Klienti se mohou spolehnout

  Stali jsme se stabilní oporou našich klientů a dodali jsme promotéry a hostesky na akce a události všech různých podob (AT Computers, nVidia, Asus, Samsung, TomTom, Sony VAIO).

 • 2009

  Založení pobočky na Slovensku

  Založili jsme slovenskou pobočku a organizovali velké společné česko-slovenské kampaně (Samsung, Windows, Belkin, Comfor, Epson, Logitech, nVidia, Samsung, TomTom, Sony VAIO).

 • 2010

  Online monitoring

  Využili jsme naše zkušenosti a vybudovali promotérské sítě k dlouhodobým akcím na podporu prodeje. Zavedli jsme pro naše klienty službu Online monitoring (Samsung, Epson, 3D TV, Keting).

 • 2011

  Rozrostli jsme se na 3 600

  Naše databáze čítá přes 3 600 promotérů a hostesek. Restrukturalizovali jsme naše postupy a posílili oporu našich partnerů (Epson, Samsung, Apple, Keting, FTM Communications).

 • 2012

  Založení společnosti s.r.o.

  Pomohli jsme s podporu prodejů i partnerům mimo ICT a elektroniku (Corny, Sunarka, Natelo atd.). Zahájili jsme spolupráci s dalšími partnery (Diskus, Verbatim, OC Chodov). Zajistili jsme rozsáhlé produktové školení Epson prodejců sítě Datart.

 • 2013

  Nový informační systém webu

  Náš web dostal novou tvář a rozšířili jsme funkce našeho informačního systému. Užitek z toho mají naši klienti, kteří si toho cení. Zahájili jsme spolupráci s novými partnery (LG, Rudolf Jelínek, Puschkin, Coca-Cola, Black &Decker, OC Černý Most).

 • 2014

  Zavedli jsme KPI kritéria

  Promotéři a hostesky mají v naší agentuře jasně stanovená a měřitelná KPI kritéria, za jejichž plnění získávají body. Naše facebooková komunita překonala hranici 2 000 fanoušků. Získali jsme nové klienty (OC Palladium, Mladá Fronta, Panasonic, Brother, KasperskyLab)

 • 2015

  Změna firemní identity

  Stupeň profesionalizace promotérů a hostesek je vyjádřena barevnými odznáčky. Změnili jsme firemní identitu obnášející restart webu a loga. Přestěhovali jsme se do nových kanceláří. Zavedli jsme nový CRM a otevřeli pozici Qualitymanagera. Nově pracujeme pro Western Digital a 3D Vision.

 • 2016

  Firemní automobilová flotila

  Náš autopark se rozrostl o čtyři vozidla a všechna jsme převlíkli do našich firemních barev. Díky dodávce máme možnost převážet více a objemnější promomateriály. V minulém roce jsme spustili nové rozhraní našeho merchandisingového systému a letos přidali chatovací rozhraní – rychleji propojuje klienty s merchandiséry.

 • 2017

  Systém a růst komunity

  Přešli jsme plně na jediný on-line systém pro řízení všech našich zakázek a lidí. Obsahuje v sobě všechny dosavadně námi odděleně používané systémy. I díky tomu jsme tak rychlejší, levnější, přesnější no prostě efektivnější! Počet profilů našich spolupracovníků v databázi přesáhl hranici 14 500 a facebooková stránka má 3 500 fandů.

 • 2018

  Zajímavá partnerství

  Navázali jsme nová partnerství s institutem GrowJOB, s Majálesem a ISICem, projektem Mavimi nebo s Aliancí pro mladé. Prohloubili jsme spolupráci s Court of Moravia a nadále spolupracovali s Profesií nebo aplikací QuickJobs. Díky těmto aspektům jsme se dostali do ještě většího povědomí společnosti. Naše databáze již přesáhla hranici 16 000 spolupracovníků.

Chci objednat služby

Zavolejte nám na naši klientskou linku +420 800 225 227, nebo si objednejte služby online.

Názory našich klientů