FAQ klienti

Jak rychle jste schopni dodat promotéry na místo a jaký je ideální čas od objednání k realizaci?
V expresních případech i do několika hodin, vždy ale záleží na termínu, lokalitě a požadované pozici. Samozřejmě je potřeba počítat s expresním příplatkem, abychom se vaší rychlé akci mohli věnovat přednostně.

Optimální čas k realizaci je 14 dnů a více před začátkem u standardní akce. U prodejních akcí je to ideálně až měsíc, abychom mohli vybrat promotým dle vašich přání a provést s ním zaškolení na produkt.

Nejlepší promotéři a hostesky si hledají práci dopředu, ne na poslední chvíli.


Jaké údaje bychom si měli nachystat, než vás oslovíme?
Místo a termín akce, čas akce počet osob, oblečení. Dále, co bude náplní práce promotérů nebo hostesek, případně specifické atributy, které by měli mít (vzhled, zkušenosti, jazyky, dovednosti, apod.)


Fungujete i jinde než v ČR?
Fungujeme po celé ČR a SR, kde máme zázemí a sídlo firmy. Umíme však zařídit lokální hostesky i v Německu, Rakousku a Švýcarsku, kde již máme zkušenosti. V dalších zemích poté dle požadavků.


Pořádáme festival, školení, konferenci. Umíte zajistit více než jen hostesky?
Zajistíme vám nejen hostesky, ale pomůžeme s celým konceptem akce, včetně produkce. Připravíme vám akci na klíč od pronájmu prostor, zajištění cateringu, proškolení personálu, návrhu, až po výrobu materiálu. Chcete tanečníky, fotografa, manuální pracovníky na stavbu stanů? Vše dokážeme zajistit.

Disponujeme sklady a vozovým parkem, včetně eventových manažerů, kteří se o vaše akce postarají.


Kontrolujete příchody promotérů na směny? Co děláte, když hosteska nedorazí na akci nebo pokud nejsme s hosteskou spokojeni?
Výpadkům předcházíme náhradníky, které automaticky zajišťujeme.

Promotéři a hostesky se nám hlásí vždy, když dorazí na místo akce. Pokud se nenahlásí z místa, okamžitě jim voláme. Pokud jsou nekontaktní, voláme náhradníkům a klienta informujeme o nástupu nové hostesky s časem nástupu.

Pokud jste s hosteskou/promotérem nespokojeni, nejdříve zjistíme, proč nejste spokojení a zda se s tím dá něco udělat přímo na místě. Pokud zjistíme, že spolupráce není možná, hostesku/promotéra pošleme domů a je-li to časově možné, dodáme náhradníka.


Můžete nám zajistit i výrobu materiálů (letáky, stany, atd) nebo celou akci na klíč?
Ano, zajistíme vám výrobu všeho, co budeme ke spolupráci potřebovat. Od letáků, přes stany až po nákup nebo pronájem aut, kamionů apod. Jsme na trhu od roku 2006 a máme své dobré a prověřené dodavatele. Zajišťujeme akce počátku do konce. Společně s vámi si projdeme cíle akce, rozpočty a následně vám připravíme celý koncept akce se stoprocentním zajištěním od nás.


Co znamená položka zajištění a proč musím tuto položku platit? Jinde nám účtují pouze hodinovou sazbu hostesky.
V položce zajištění jsou zahrnuty všechny námi poskytované služby – inzerce, nábor, briefing, ověřování týmu, docházka, výplatnice, report po akci a vedení celé zakázky. 

V jiných agenturách mají jednu osobu, která zajištuje vše a není to záruka toho, že mezioborově provede svou práci na sto procent. My máme vlastní HR oddělení, vlastní koordinátory a projektové manažery, kteří celou akci plánují a vedou. K tomu se přidává další podpora v širším týmu celé agentury.

Je cena nižší, když objednám více? Jaká je doba splatnosti a je v ceně i report?
S větším množstvím jsme efektivnější a cena je proto nižší. Cena za zajištění klesá s počtem směn a dnů. Co se týká splatnosti, tak se u nás standardně jedná o čtrnáctidenní splatnost.

Po každé spolupráci, i co se týká prodejních akcí, dostanete report se základními informacemi a fotkami. Stejně tak se umíme přizpůsobit jakýmkoli požadavkům klienta.


Je záloha 50 % před první spoluprací nutná?
Při první spolupráci ano.


Co jsou to mzdové náklady a z čeho se skládají?
Mzdové náklady obsahují mzdu promotéra a hostesky, odvody, smluvní dokumentaci a s ní souvicející administrativu, náklady na náhradníky a motivační složku.

Chci objednat služby

Zavolejte nám na naši klientskou linku +420 800 225 227, nebo si objednejte služby online.

Názory našich klientů