FAQ promotéři

Jak se dozvím o brigádě nebo akci? 
Vůbec prvním způsobem, jak se dozvědět o brigádě nebo akci, je návštěva našich webových stránek. V sekci „Kariéra“ naleznete všechny naše aktuální nabídky.

Pokud už naše stránky navštívíte, doporučujeme se zaregistrovat do našeho systému. Po vyplnění profilu, Vám budou chodit nabídky brigád dle uvedeného města zájmu na Váš email či telefon. Budete tak mít dobrý přehled o aktuálním dění.

Třetí možností je sledování facebookových skupin, ve kterých se inzerují nabídky práce. Ano, také tuto možnost často využíváme.


Jak se dostanu do svého profilu, abych si ho mohl upravit?
Do svého profilu se dostanete jednoduše pomocí emailu a hesla. Pokud Vás do systému registruje HR oddělení, pokusíte se přihlásit pomocí emailu a heslo se Vám vygeneruje.

Samotná úprava je pak již velmi snadná. Uživatelské prostředí je velmi intuitivní a upravit profil snadno zvládne kdokoliv.


Kdy mohu očekávat reakci, že jsem byl vybrán a kdy dostanu bližší informace o brigádě?
Naše HR oddělení se vždy snaží obsazovat jednotlivé akce co nejrychleji, avšak často se stává, že má na starosti obsazování více akcí najednou. Je tedy možné, že se právě k Vám dostane o trochu později. Proto prosím buďte trpěliví a čekejte na telefonát, ve kterém dostanete bližší informace.


Jak se dozvím, kde mám být, v kolik hodin, na kterém místě, apod.?
V tomto případě používáme „briefing koordinátora.“ O co jde? Briefing koordinátora Vám přijde na email nejpozději den před akcí. Právě v něm budete mít přesné informace a instrukce, kde a v kolik hodin být, co mít s sebou, jaká bude náplň práce, apod. Nechybí v něm ani kontakty na důležité osoby. Po přečtení briefingu odesílateli zašlete odpověď s potvrzením.


Kdy mi přijde smlouva, na jakou smlouvu budu pracovat a jak je to s „růžovým prohlášením?“
Smlouvu zasíláme poté, co se dohodneme na brigádě. Vy, jakožto uchazeč, smlouvu vytisknete, vyplníte, naskenujete či vyfotíte, v elektronické podobě zašlete zpět na email a vytištěný originál smlouvy pošlete poštou na adresu agentury v Praze.

Používáme smlouvy typu DPP (Dohoda o provedení práce) a DPČ (Dohoda o pracovní činnosti), konaných mimo pracovní poměr. Jsou vhodné pro studenty nebo uchazeče z úřadu práce. Na DPP uchazeč nesmí přesáhnout 300 odpracovaných hodin za rok, zatímco DPČ využívají hlavně lidé z úřadu práce, kteří si mohou vydělat maximálně 2 500,- Kč.

Pokud již jako uchazeč máte ve stejném měsíci podepsané „růžové prohlášení“ o slevě na dani u jiného zaměstnavatele, bude se Vám odměna danit 15% sazbou. Pokud ho nikde podepsané nemáte, je možné ho podepsat u nás a odměnu tak získáte v plné výši.


Potřebuji potvrzení pro úřady, jak mám postupovat?
Také v tomto případě bude v akci HR oddělení, kam zašlete formulář či potvrzení, které potřebujete vyplnit. V případě potřeby doplníte informaci, jaký měsíc je třeba potvrdit. Naši zaměstnanci vše překontrolují, vypíší a zašlou formulář či potvrzení zpět.


Jak je to se mzdou? V nabídce brigády bylo napsáno 130,- ale ve smlouvě je 100,-, kolik tedy dostanu?
Vše je vysvětleno v odstavci 2.1 smlouvy, kde je určena základní hodinová odměna 100,- Kč. Dále je uvedeno, že ve vztahu ke konkrétnímu úkolu může být dohodnuto její navýšení či krácení, které je poté pro zaměstnavatele závazné. Proto, jestli je v nabídce 130,- Kč za hodinu, tak dostanete 130,- Kč za opracovanou hodinu.


Jak je to s výplatou? Kdy ji dostanu? Nevyplácíte hned na ruku?
Peníze na Váš účet převádíme standardně vždy 15. kalendářní den v měsíci následujícím po tom, v němž byla práce vykonána. To znamená, že se peníze na Vašem učtu objeví 16., nejpozději 17., den dle typu Vaší banky. Výplata na ruku se dá domluvit pouze ve výjimečných případech.Nepřišla mi výplata na účet, jak mám postupovat?
V případě, že Vám nepřišla výplata, je potřeba kontaktovat naše HR oddělení nebo Account Managera. Veškeré kontakty najdete na webových stránkách, v sekci „Kontakt.“

 

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich klientů