Názory našich klientů

 Václav Kurel

 Managing Director ve firmě Benefit Management
 

V našem projektu elektronických stravenek Benefit Plus se nám dlouhodobě nedařilo vybudovat dostatečně velkou smluvní síť restaurací, abychom mohli plně konkurovat vydavatelům papírových stravenek. Provedli jsme tedy technologické změny a zároveň jsme oslovili společnost Promoteri.eu. Díky tomu se nám podařilo během několika týdnů rozšířit naši smluvní síť o tisíce nových subjektů, což nám přineslo mnoho nových významných zákazníků.

 Radim Šebesta

 Key Account Manager ve firmě Euro Enterprise Development
 

Při našich promoakcích a ochutnávkách Rundrinku, jsme vždy hledali pro posílení našeho týmu milé, dobře vystupující a usměvavé promotérky se sportovním duchem. Pro uspokojení náročných dotazů a také komunikaci v dynamickém prostředí a shonu, jsme vždy potřebovali komplexně vybavené kolegyně a ty jsme pokaždé našli pod vlajkou Promoteri.eu. Spolupráci si můžeme jen vynachválit, včetně domluvených podmínek a zázemí. Těšíme se na další společné eventy.

 Zuzana Lincová

 Country Manager ve firmě Profesia CZ
 

Každý rok pořádáme veletrhy Profesia days a HR Days, na které přijde více jak 10 tisíc návštěvníků. Agentura Promoteri.eu zajišťuje nejen jejich hladký průběh, ale navíc i příjemnou atmosféru po celou dobu konání těchto akcí pro všechny zúčastněné.

Marcel Divín

Business Sales Manager ve firmě Epson
 

V Epsonu máme řadu projektů, u kterých chceme výrazně zvýšit jak prodejní výsledky, tak povědomí o značce jako takové. Toho se nám daří dosáhnout díky firmě Promoteri.eu. Spolupráce probíhá na vysoké profesní úrovni jak ze strany vedení, tak ze strany jednotlivých promotérů.

Klára Benešová

Marketing Coordinator ve firmě Brother International CZ
 

Na spolupráci s agenturou jsem ocenila především schopnost flexibilní adaptace na naše, někdy neskromné, požadavky a snahu najít nejoptimálnější řešení tak, aby nám nastavení celé akce co nejvíce vyhovovalo. Hostesky byly schopné reagovat na naše požadavky.

Mirek Motyčka

Sales and Marketing Director ve firmě Rudolf Jelínek
 

Neotřelé nápady v kombinaci s nadšením a patřičným technickým zázemím dávají agentuře Promoteri.eu jasný náskok před konkurencí. Když se svěřím do jejich rukou, jsem vždy mile překvapen a potěšen, co pro mě vymyslí.

David Přikryl

Ředitel ve firmě Keting
 

Chlapci jsou správně zapálení do své podnikatelské činnosti. Líbí se mi jejich zodpovědný přístup a nové nápady, které nám, klientům, nabízejí ať osobním přístupem, tak i novinkami přes webová řešení kontroly a komunikace s promotéry v terénu. Neodradí je ani rozmary počasí, čehož si cením.

 Pavel Matyáš

Country Manager Czech Republic & Slovakia & Hungary ve firmě Verbatim
 

Se společností Promoteri.eu spolupracuji již několik let a jsem za to velmi rád. Zaměstnává lidi, kteří ví, co dělají a stále se snaží zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb. Vždy jsem obdržel velmi kvalitně odvedenou práci a skvělou podporu.

Jiří Opletal

Jednatel ve firmě Lion Mobile
 

Spolupráce s Promoteri.eu je skutečně na profesionální úrovni. Ač jsme aktivity na podporu našich výrobků domlouvali v šibeničním termínu, agentura nám vyšla se vším vstříc a vše proběhlo, jak bylo dohodnuto. Poskytnuté lidské zdroje byly reprezentativní, spolehlivé a proaktivní.

David Vaculík

Product Marketing Manager AV ve firmě Samsung
 

Agentura se vyznačuje profesionalitou, flexibilitou, pro-zákaznickým přístupem a vysokou znalostí technologií. Toto spojení kladných vlastnosti nám umožnilo oslovit velké množství spotřebitelů s pozitivní zpětnou vazbou na naše sofistikované výrobky.

Chci objednat služby

Zavolejte nám na naši klientskou linku +420 800 225 227, nebo si objednejte služby online.