Názory našich hostesek a promotérů

Patrik Cucor

Koordinátor
 

Za možnosť pracovať ako promotér pre agentúru Promoteri.eu som bol velmi rád. Po čase som dostal pracovnú príležitosť i ako koordinátor eventu. Vzhľadom na pracovné skúsenosti môžem potvrdiť, že Promotéri.eu patria medzi vlajkové lode spomedzi agentúr na trhu.

 Iveta Nácovská

Hosteska
 

Hledala jsem kvalitní a spolehlivou hosteskovou agenturu. Proto jsem u této firmy zakotvila a vzájemně spolupracujeme již více než šest let. Vždy, když pro ni pracuji, je vše na profesionální úrovni.

Karolína Hrubá

Hosteska
 

Výborná organizace akcí, příjemné zázemí, ve kterém je cítit individuální přístup a líbí se mi také nabídka různorodé práce. Jsem ráda, že s agenturou Promoterie.eu mohu spolupracovat a jsem u nich spokojená.

Lucie Trusinová

Hosteska
 

Jako hosteska jsem ráda, že mohu spolupracovat s profesionální agenturou, jako jsou Promoteri.eu. Všechny promoakce, kterých se ráda účastním, probíhají skvěle a vždy si z nich odnesu zajímavé zkušenosti.

 Radek Shejbal

Merchandisér
 

Díky spolupráci s Promoteri.eu jsem se neučil mnohému a hodně věcí pochopil. Výhodu této práce spatřuji v tom, že nevyžaduje speciální schopnosti a všemu vás naučí. Stačí být pozorný a ostražitý.

Dita Baránková

Hosteska
 

S Promoteri.eu pracuji příležitostně od roku 2013. Nikdy jsem s nimi neměla problém s komunikací, chováním koordinátorů či s vyplácením odměn za provedenou práci. Tato agentura je jednou z mála, se kterými skutečně ráda spolupracuji.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na bezplatnou linku 800 225 227

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..